Detailing

Detail v každém detailu

 

Naše služby

DETAILING a MY

Naše vize a jak to vlastně všechno začalo

Detailing, slovo pro mnoho lidí stále neznámé. Jde o velmi šetrné, důkladné mytí a čistění vozů uvnitř i vně. A jak jsem se k detailingu vlastně dostal? Už od mala jsem tíhnul k věcem, co mají motor. Bylo jedno, zda se jedná o motorku nebo později o auto. Vždy jsem se snažil, aby věci, které mám rád, byly vždy v dobré kondici, a to jak technické, tak i vizuální. Nemohl jsem se jednoduše spokojit s tím, že mělo moje auto zaneřáděné podběhy, když byla zrovna řepná kampaň. Postupem času jsem se zaměřoval víc na věci, které na první pohled vidět nebyly. Ve skutečnosti však šlo právě o ty detaily, které tvoří komplex v celé jeho kráse.

Takže jsme do toho od začátku šli s chutí, nadšením a základní myšlenkou, dělat lidem stejnou radost jako sobě. Lidem, kteří taky věří v to, že i některé věci mohou mít svou duši. Pokud tedy – stejně jako já – milujete auta, motorky a vlastně cokoli, co má motor – tím pádem i motorové rogalo, není pak nic jednoduššího, než se k nám vypravit a své druhé já nám svěřit. Zklamaní rozhodně nebudete.

Detailing je prestiž a vyniknutí v uniformní šedi zanedbaných vozidel bez jakékoli péče. A je úplně jedno, jestli jste bankéř nebo „pouhý“ milovník aut. Podle nás je prostě stejně důležité, mít auto čisté, jako svoje boty.

Detailing milujeme a děláme ho jako „koníčka“ po práci. Orientujeme se tak na kvalitu, nikoli kvantitu. Sami posuďte, jestli svou práci děláme aspoň na 110 %, jak si to o sobě sami myslíme. A protože je DETAIL naším životem, i recept je jednoduchý. Pokud jsme se svou prací spokojeni my sami, nebojíme se, že byste nebyli spokojeni i vy. Přijeďte…

Těším se na Vás
Radek Dubay | DEEP Detailing