Má smysl zaplatit za mytí vozu 1250 Kč včetně mechanické a chemické dekontaminace?

Sepsáno dne 14. 03. 2020

Zpátky na přehled článků

Určitě si říkáte, že jen blázen může nechat umýt auto za dvanáct stovek a víc. Opak je ale pravdou. Každý kdo na auto šetří, pořídí si nové či ojeté, chce aby mu vůz dlouho sloužil a byl při tom i atraktivní. Pokud s autem jezdíte do kartáčové myčky, můžete mít auto umyté do pěti až sedmi minut. To je samozřejmě velmi lákavé, na druhou stranu už jedno projetí takovou myčkou může výrazně snížit lesk vašeho vozu a poškodit lak. Vosky v automatických myčkách dokáží svým způsobem poškození zamaskovat – to se ovšem časem stejně ukáže – a pak jen nevěřícně kroutíte hlavou nad tím, jak se to mohlo tak rychle poškodit.

U nás myjeme auta ručně, šetrnou chemií, velmi jemnou houbou a technikou dvou věder, kdy se co nejvíce snažíme zamezit následnému poškození laku. Postup mytí obsahuje několik kroků – oplach wapkou, aplikaci aktivní pěny včetně mytí štětečkem (spáry, loga, zrcátka, maska, těsnění okolo oken atd.), oplach, ruční mytí, oplach, chemická dekontaminace, oplach, mechanická dekontaminace, 2 mytí šamponem a sušení vzduchem nebo speciálním ručníkem. Po tomto mytí může následovat například aplikace voskové ochrany.

Takovým mytím dosáhnete nekompromisní čistoty vozu s minimálním negativním dopadem na lak i další povrchy. Tak přijeďte!