Renovace laku

Sepsáno dne 21. 11. 2020

Zpátky na přehled článků

Proč má renovace laku takový význam? Každý lak je vystavován určitému namáhaní a opotřebení, ať už jde o ruční mytí, průmyslové auto myčky, hmyz, povětrnostní vlivy a podobně. Každá z těchto věcí, nějakým určitým způsobem a více či méně, poškozuje lak. Pokud si pořídíte nový vůz, může se zdát, že je lak bez vad, ale opak je pravdou. I nové vozy mají určité poškození, způsobená transportem nebo přípravou v showroomu. Už u nového vozu najdeme poškození, která prodejci zahladí rychlo-vosky. Nové auto se přece musí lesknout.

Renovace dostane z nového nebo starého laku opravdové maximum. Člověk by nevěřil, jaký šmrnc může dát autu renovovaný lak a vtisknout tak punc luxusu i vozu s vysokým nájezdem, klidně i přes 200 tisíc kilometrů.

Renovované laky mají výhodu i v tom, že ochranná vrstva – vosk, selant, keramická ochrana – dokážou poskytnout maximum jak ve výdrži, tak v lesku.

My nabízíme renovaci laku ve 3 stupních – jedno, dvou a více krokové. S cenou začínáme na 6 990 Kč za jedno krokové leštění. Už jedno krokové leštění může vůz velmi oživit a v kombinaci s voskem jde o velmi dobrou střední cestu, jak mít vůz zase lesklý.

Více krokové leštění je zejména vhodné – nebo spíše nutné – pro vozy, kde bude aplikována keramická ochrana, která dokáže na laku vykouzlit opravdu až neuvěřitelnou hloubku barvy a bezvadný lesk.

Neváhejte nás kontaktovat jsme tu pro Vás.